YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

Adobe Developer App Builder

21.12.2021 Sal 12:40

Adobe Developer App Builder artık kullanılabilir.

Adobe Developer App Builder
Adobe ekibi kısa süre önce Adobe uygulamaları için özel deneyimler oluşturmak ve entegre etmek için birleştirilmiş üçüncü taraf genişletilebilirlik çerçevesi olan Adobe Developer App Builder'ın kullanıma sunulduğunu duyurdu. Tüm Adobe Experience Manager müşterileri için mevcuttur ve yakında Adobe Commerce için de sunulacaktır.
 
Adobe Developer App Builder, kullanıcılara geliştiriciler için Adobe araçlarını genişletme ve özelleştirme konusunda daha birleşik bir deneyim sunar. Ayrıca, geçmişteki Adobe hackathon'larına göre uygulama oluşturma süresini 15-30 dakikaya kadar azaltır.
 
ReactOS 0.4.14 sürümü
ReactOS ekibi kısa süre önce, FreeLoader düzeltmeleri, Shell özellikleri, çekirdek düzeltmeleri, NetKVM VirtIO getirme ve NEC PC-9800 desteği gibi kullanıcılara iyileştirmeler getiren 0.4.14 sürümünün yayınlandığını duyurdu.
 
Bu sürümün önemli bir özelliği, Shell bileşeninde yapılan iyileştirmelerdir. Bununla kullanıcılar, belirli bir konuma dosya veya dizin göndermek için kullanılabilen bir Shell özelliği olan "Gönder" uygulamasına erişim kazanır. ReactOS ekibine göre, bu bir bakım sürümü olarak geliyor, yani 0.4.14 sürümü, ReactOS'un 2021 blogunda ve sosyal medyada reklamı yapılan en son gelişmeleri içermemektedir.
 
Progress, Fiddler Everywhere 3.0'ı duyurdu
Yüksek etkili uygulamalar geliştirmek, dağıtmak ve yönetmek için bir ürün sağlayıcısı olan Progress, kısa süre önce web hata ayıklama aracı Progress Fiddler Everywhere'in en yeni sürümünü tanıttı. Bununla kullanıcılar, HTTP ağ protokolünün bir revizyonu olan HTTP/2 için destek kazanır.
 
Fiddler Everywhere 3.0, kullanıcıların Windows, macOS ve Linux genelinde yüksek performanslı uygulamalarda daha güvenli bir şekilde, daha kısa sürede ve daha önce mümkün olandan daha az kaynakla kolayca hata ayıklamalarına olanak tanır.
 
Fiddler Everywhere 3.0 ayrıca kullanıcılara şunları getiriyor:
 
WebSocket iletişimi desteği: Geliştiriciler, devam eden tek bir bağlantı aracılığıyla sunucuya aktarılan bilgilere erişebilir.
Gelişmiş gelişmiş trafik filtreleri: Geliştiriciler, oturum listelerine kolayca karmaşık filtreleme uygulayabilir ve İstek ve Yanıt başlıklarına ek olarak Protokol, Durum, IP, URL, Çerez, Gövde ve diğer değerler arasından seçim yapabilir.
Yeni başlayanlar ve uzman kullanıcılar için daha hızlı katılım: İlk başlatmada geliştiricilere, HTTPS trafiğini yakalamak için ortamlarını nasıl yapılandıracaklarına ilişkin talimatlar verilir.

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01