Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi - mmf@gelisim.edu.tr

Endüstri Mühendisliği
 Bölüm Başkanı Değişikliği
Değerli Öğrenciler,

Prof. Dr. Kenan Özden, 2016 yılı mart ayından beri sürdürdüğü Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanlığından kendi isteğiyle, kurumsal olmayan salt kişisel nedenlerle 5 Kasım 2019 tarihinde istifa etmiş bulunmaktadır. Yerine 11 Kasım 2019 tarihi itibariyle Prof. Dr. Ramazan Yaman atanmıştır.

Prof. Dr. Kenan Özden istifası ile birlikte; bu kan değişikliğinin, bölümün zaten var olan mükemmel iklimine ve başarılarına yeni katkılar sunacağına, Ramazan Hoca’nın çok başarılı olacağına ve öğrencilerin her türlü sorunlarıyla ilgileneceğine güveninin tam olduğunu ifade ederek, gönül huzuruyla görevini kendisine devrettiğini belirtmektedir. Örnek ve seçkin bir bölümün öğrencileri olarak, sizlerden Prof. Dr. Kenan Özden’e olduğu gibi Prof. Dr. Ramazan Yaman’a da her türlü destek ve katkıyı sunmanız beklenmektedir.

Prof. Dr. Kenan Özden, yürüttüğü kadrolu öğretim üyeliği görevini büyük bir memnuniyetle sürdüreceğini ve kapısının her türlü konuda her zaman olduğu gibi siz değerli öğrencilerine açık olduğunu bilgilerinize sunmaktadır.