Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi - mmf@gelisim.edu.tr

Endüstri Mühendisliği
 Vize Sınavları Hakkında Bilgilendirme
"Sevgili Öğrenciler,
2021-2022 Eğitim Öğretim Güz Yarıyılı Vize Sınavları 20.11.2021-28.11.2021 tarihleri arasında yapılacak olup sınav programlarınızı OBİS’ten öğrenebilirsiniz. Tüm derslerimizin sınavları yüz yüze yapılacak olup aşağıdaki hususlara dikkatinizi önemle rica ederiz.
 
-Pandemi sürecinin devam etmesi nedeni ile tüm maske-mesafe-temizlik kurallarına uyunuz. Sınavınız bittiğinde sınıftan çıkınız ve koridorlarda kalabalık oluşturmayınız.
 
-Öğrenciler sınav notlarına itirazlarını sınavlarının ilan edilmesi itibarı ile 5 (beş) işgünü içerisinde Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’na yapabilirler. (bkz. İGÜ Önlisans ve Lisans Eğitim Öğretim ve Sınav Yönetmeliği Madde 26/3)
 
-Vize Sınavına katılamayan öğrenciler mazeret sınav başvurusu yapmak üzere sınav tarihinden itibaren 5 (beş) işgünü içerisinde sağlık raporları ile birlikte Dekanlığımıza başvurmalıdır. İGÜ Önlisans ve Lisans Eğitim Öğretim Sınav Yönetmeliği gereğince geçerli sağlık raporu yalnızca ‘Devlet Hastanesi ve Üniversite Hastanelerinden’ alınmış olanlardır. Covid-19 Pandemi şartları gereğince sınav haftasında pozitif çıkan öğrenciler ASM ya da e-devlet ten alınan pozitif sonuç bilgisine ait belgelerini Dekanlığımıza (mmf@gelisim.edu.tr) mail ile iletebilirler.
 
Sınavlarınızda başarılar dileriz.
 
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ